Twoja kariera w Apeiron Synthesis zaczyna się tutaj!

Jeśli jesteś zmotywowany, identyfikujesz się z wartościami, którymi się kierujemy i chciałbyś pracować w firmie opracowującej nowatorską technologię oraz mieć wkład w jej rozwój, odezwij się do nas i dołącz do naszego zespołu!

 

Nie czekamy na to co przyniesie przyszłość, chcemy tworzyć ją wspólnie z Tobą!

 

 

Nasze wartości

 • SZACUNEK

  Jesteśmy przekonani, że szacunek jest fundamentem do budowy długotrwałych relacji zarówno z klientami jak i wewnątrz firmy.

 • WSPÓŁPRACA

  Pracujemy zespołowo, by osiągać wspólne cele. Jesteśmy w pełni zaangażowani w projekty realizowane wspólnie z naszymi klientami.

 • PASJA

  Pasja i entuzjazm napędzają nas do ciągłego rozwoju. To dzięki nim mamy zapał i chęć, by nieustannie przekraczać granice własnych możliwości. Dzięki temu dostarczamy klientom najlepsze możliwe rozwiązania.

 • PRZEDSIĘBIORCZOŚĆ

  Nieustannie szukamy nowych możliwości, aby tworzyć rozwiązania odpowiadające na potrzeby naszych klientów. Cechuje nas badawcza ciekawość oraz umiejętność dostrzegania szans w szybko zmieniającym się świecie.

Poznajmy się!

Do pracy w Apeiron skłoniło mnie przede wszystkim poszukiwanie nowych obszarów do realizacji, możliwość rozwoju personalnego i zwiększania swoich kompetencji poprzez szkolenia. Praca w młodym zespole i koleżeńskiej atmosferze stanowi dla mnie również ogromny atut. Dodatkowo, praca w firmie o globalnym zasięgu i kontakt z zagranicznymi kontrahentami dostarcza wielu interesujących doświadczeń.

Joanna

Dział Sprzedaży

Praca w Apeiron Synthesis pozwala zdobywać nowe umiejętności, poszerzać swoją wiedzę, nawiązywać ciekawe kontakty. Tworzymy zespół zgranych ludzi, który gra do jednej bramki. Jest trudno, jest dużo pracy, są wyzwania na każdym kroku i dlatego sukcesy smakują tutaj najlepiej.

Jacek

Dział Produkcji

Wielką zaletą pracy w Apeiron Synthesis jest elastyczność w organizacji własnej pracy. To co najbardziej cenie to duża samodzielność i możliwość realizacji własnych, ciekawych pomysłów i rozwiązań. Pracując w Apeiron Synthesis masz realny wpływ na rozwój firmy!

Małgorzata

Dział Administracyjno-Finansowy

Oferty pracy

Technik Laboratoryjny

Formularz aplikacyjny

Chcesz aplikować na inne stanowisko? Napisz do nas.

Oświadczam, że zapoznałem/am się z Klauzulą informacyjną dotyczącą rekrutacji.